شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

شناسه خبر: 11911
بازدید: 43

خریداران بالقوه معمولاً قبل از خرید کالا یا خدمات، به دنبال نقد و بررسی کالا هستند. به طور خلاصه، اگر آن را خوب ارزیابی کنند، مردم تمایل به خرید آن دارند. این واقعیت بسیاری از صاحبان مشاغل را ترغیب می‌کند تا یک سیستم نقد و بررسی در وب سایت خود قرار دهند. و اگر شما هم تمایل به انجام این کار دارید، می‌توانید با یک افزونه بررسی وردپرس این کار را انجام دهید. در این مقاله، ما شش گزینه مورد علاقه و نحوه استفاده از آنها را به شما نشان خواهیم داد!

یک افزونه بررسی اجازه می‌دهد تا صاحبان و کاربران نظرات خود را در یک سایت وردپرس بنویسند. اگر می‌خواهید مردم از کالای شما استفاده کنند یا آن را خریداری کنند، داشتن این نوع افزونه ضروری است. ثابت شده است که با نقد و بررسی‌های خوب میزان فروش سایت بیشتر می‌شود.

بیایید بگوییم شما یک کتابفروش آنلاین هستید. از خریداران دعوت کنید تا بررسی کنند که خرید از شما چقدر راحت است. بازدیدکنندگان جدید به احتمال زیاد بعد از دیدن آن بررسی‌ها به وب سایت شما بیشتر اعتماد خواهند کرد.

بهترین افزونه‌های نقد و بررسی وردپرس

  • افزونه WP Product Review Lite

اجازه ندهید که کلمه “Lite” شما را فریب دهد. این یک افزونه عالی برای بررسی وردپرس است که کاملاً رایگان ارائه می‌شود. افزونه WP Product Review Lite به شما امکان می‌دهد رتبه کاملی در صفحه خود ایجاد کنید. این افزونه برای عوامل مختلف از یک کادر بررسی با یک بخش اختصاصی استفاده می‌کند. جوانب مثبت و منفی، رتبه بندی برای معیارهای خاص، تصاویر مربوط به محصول و امتیاز کلی فضای خاص خود را دارند. برای یک افزونه رایگان، این ویژگی‌ها بسیار عالی و چشمگیر است.

جنبه‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید با آنها بازی کنید، مانند تغییر رنگ هر معیار. همچنین می‌توان نمره کلی را بر روی یک رنگ انتخابی تنظیم کرد. از همه مهمتر، می‌توانید برای هر محصول دو پارامتر دکمه خرید را پیکربندی کنید. تبدیل بازدید کنندگان به خریداران هرگز آسان نبوده است.

افزونه WP Product Review Lite

نسخه‌های پولی از این افزونه نیز وجود دارد. برای بسته شخصی 59 دلار و برای بسته برنامه نویس 149 دلار هزینه دارد که می‌تواند حداکثر در 3 دامنه استفاده شود. بسته پیشرفته که 299 دلار قیمت دارد، می‌تواند تا 30 دامنه را ارائه دهد.

  • افزونه WP Review Pro

این افزونه نقد و بررسی 77 دلاری وردپرس برای نمایش‌های برتر بسیار عالی است. WP Review Pro یکی از بهترین گزینه‌های موجود در MyThemeShop است. این افزونه از 14 نوع بخش بسیار عالی برای انواع مختلف محصولات پشتیبانی می‌کند.

شما 16 قالب از پیش تعریف شده دریافت می‌کنید که می‌توانید بعداً در تنظیمات آنها را تغییر دهید. این افزونه کدگذاری شده و ایمن است، بنابراین عملکرد سایت شما تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

افزونه WP Review Pro

علاوه بر این، نوار اطلاع رسانی را برای تبلیغ فروش در وب سایت خود تنظیم کنید. برای تجارت این افزونه به طور مؤثر تبدیل‌ها را افزایش می‌دهد. فقط مطمئن شوید که این اعلان خیلی مزاحم نیست.

با استفاده از این افزونه، می‌توانید به راحتی Google Review ، Yelp یا Facebook Review را برای پشتیبانی از رتبه بندی‌ها ادغام کنید. علاوه بر این، بازدید کنندگان شما می‌توانند درباره محصول در بخش نظرات اظهار نظر کنند. توسعه دهندگان این کار را به عنوان روشی برای افزایش مشارکت بازدید کنندگان اضافه کردند.

اگرچه WP Review Pro یک افزونه پولی است، اما هنوز یک نسخه رایگان از آن وجود دارد. شخصی‌سازی قالب محدود است و شما نمی‌توانید سایت‌های معروف نقد را با آن ادغام کنید. شاید ابتدا بخواهید افزونه رایگان را نصب کنید. بعد از نصب اگر دریافتید که افزونه مناسب شماست اما این ویژگی‌ها محدود است، می‌توانید نسخه پولی را خریداری کنید.

  • افزونه WP Customer Reviews

این افزونه بررسی ارزیابی‌های کاربر از محصول یا خدمات شما را جمع آوری می‌کند. شما هنوز هم می‌توانید افزونه را برای رتبه بندی‌های شخصی خود استفاده کنید. برای جمع آوری راحت نظرات کاربران، باید تجربه کاربری و زیبایی شناسی خوبی داشته باشید. خوشبختانه، این افزونه، دقیقاً چنین کاری را انجام می‌دهد.

اول از همه، رابط کاربری برای بازدید کنندگان عمومی آسان است. دوم اینکه بسیار سریع و سبک است بنابراین سرعت آن مشکلی ندارد.

افزونه WP Customer Reviews

تمرکز روی رتبه بندی کاربران ممکن است منجر به مقابله با هرزنامه شود. برخی از بازدید کنندگان (یا شاید رقبا) ممکن است بخواهند برداشت‌های بدی ارائه دهند، و وب سایت شما را بدتر جلوه دهد.

این افزونه به شما اطمینان می‌دهد که شما کنترل کامل بر این موضوع دارید. هر بررسی از طریق تعدیل فیلتر می‌شود، بنابراین می‌توانید تصمیم بگیرید کدام بررسی را نشان دهد. این افزونه برای جلوگیری از اسپم از چندین اقدامات spambot استفاده می‌کند.

گذشته از ویژگی‌های فوق، شما همچنین می‌توانید زمینه‌های دلخواه را اضافه کنید و نظر خود را تحت بررسی‌های کاربر بنویسید. با توجه به رایگان بودن WP Customer Review، ممکن است این گزینه برای بسیاری از افراد گزینه بسیار خوبی باشد.

  • افزونه Rich Reviews

مشابه با افزونه WP Customer Reviews، این افزونه نیز در راستای نمایش نظرات کاربران خود کار می‌کند. تفاوت این است که از قطعه‌های غنی گوگل پشتیبانی می‌کند. این بدان معناست که رتبه خوانایی وب سایت شما در موتورهای جستجو افزایش یافته است.

افزونه Rich Reviews

این افزونه بررسی وردپرس به بازدید کنندگان این امکان را می‌دهد تا یک محصول، دسته‌بندی یا کل صفحه شما بررسی کنند. سیستم تعدیل عالی صاحبان را قادر می‌سازد تصمیم بگیرند که یک امتیاز ارزش نشان دادن را دارد یا نه.

این افزونه همراه با کد کوتاه برنامه نویس ساخته شده است. تا زمانی که قالب شما از آن پشتیبانی کند، می‌توانید نظرات کاربران خود را در یک ابزارک قرار دهید.

Rich Review رایگان است و به شما یک سبک بررسی ساده و آسان می‌دهد. در واقع، ما فکر می‌کنیم این برای کاربرانی است که به دنبال یک افزونه بررسی ساده وردپرس هستند. خوشبختانه، این افزونه باعث کندشدن سایت شما نمی‌شود.

  • افزونه Taqyeem

این افزونه نوید آزادی مطلق برای سفارشی کردن نقد و بررسی وب سایت شما را می‌دهد. رنگ‌های نامحدود و بیش از 500 فونت وب گوگل این امکان را فراهم می‌آورد. علاوه بر این، بسیاری از معیارها را می‌توان با یک ستاره، امتیاز یا امتیاز درصد تزئین کرد.

افزونه Taqyeem

توسعه دهندگان این افزونه را برای ترجمه آسان ارائه کرده‌اند. همراه با قابلیت سئو قوی آن، می‌توانید از این افزونه برای دریافت نقد و بررسی افراد از تمام نقاط جهان استفاده کنید.

همچنین می‌توانید برای غنی سازی اعتبار سایت، نظرات کاربران را اضافه کنید. گزینه‌ای برای نمایش بهترین، بررسی‌های اخیر و تصادفی نیز برای جلوگیری از اتلاف وقت بازدید کنندگان مفید است.

ما کاملاً مطمئن هستیم که هیچ کس در بخش قیمت از این افزونه راضی نیست. با وجود اینکه یک افزونه پولی است، اما بهترین ارزش را به نسبت قیمت ارائه می‌دهد. با توجه به مجموعه ویژگی و بررسی‌های عالی آن در بسیاری از سایت‌ها، مطمئناً 29 دلار ارزش دارد. حتی در صورت پرداخت 9 دلار بیشتر از 6 ماه خدمات به مشتری یا 12 ماه نیز ارائه می‌شود.

  • افزونه Reviewer

این افزونه بررسی وردپرس علیرغم اینکه توسط یک شخص واحد ساخته شده است، پیشنهادات زیادی دارد. مرورگر بر روی رتبه‌بندی کاربران تمرکز می‌کند و اطمینان می‌دهد که مشاهده نظرات آنها راحت است.

این افزونه از بقیه افزونه‌ها متمایز است زیرا به کاربران امکان می‌دهد تصویری را با رتبه خود بارگذاری کنند. صاحبان وب سایت می‌توانند نشان‌های تأیید شده را به کاربران نیز اعطا کنند. این یک راه عالی برای اثبات این است که به نظر بازدید کنندگان خود اهمیت می‌دهید.

افزونه Reviewer

به راحتی می‌توانید الگوهای مرورگر را متناسب با وب سایت خود تنظیم کنید. الگویی که ساخته‌اید نیز می‌تواند به صورت پیش فرض تنظیم شود، بنابراین لازم نیست آن را برای هر بررسی ویرایش کنید. علاوه بر این، می‌توانید رتبه بندی‌های خود را از یک ستاره به یک تصویر سفارشی تغییر دهید.

یه گزینه پولی آن 28 دلار با 6 ماه پشتیبانی مشتری هزینه دارد. اگر می‌خواهید آن را به 12 ماه تمدید کنید، باید 8.63 دلار اضافی پرداخت کنید.

خلاصه

افزونه‌های مختلف متناسب با نیازهای مختلف است. افزونه‌های معرفی شده بهترین افزونه‌های موجود هستند. این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید کدام یک در وب سایت شما بهتر کار کند.

انتخاب ما Taqyeem است. این افزونه هم به صاحب وب سایت و هم به کاربر خدمت می‌کند، بنابراین مجبور نیستید افزونه دیگری نصب کنید. این افزونه همچنین بسته بررسی کامل را با بهترین قیمت را در بازار ارائه می‌دهد.

یک افزونه را از لیست بگیرید و ببینید که چگونه بررسی‌ها می تواند سود شما را به حداکثر برساند!

معرفی 6 افزونه برتر نقد و بررسی در وردپرس
1 از 1 رای
معرفی 6 افزونه برتر نقد و بررسی در وردپرس