کسب درآمد اینترنتی | پردرامد ترین سایت های دنیا

پردرامد ترین سایت های دنیا

پر درآمد ترین سایت های دنیا کدامند؟

گوگل، یاهو، فیس بوک و آمازون نام های معروف و معتبری در دنیای اینترنت به شمار می روند. شرکت هایی که معمولا کمتر از 20 سال عمر دارند اما بدون در اختیار داشتن سرمایه های کلان، معدن و چاه نفت به درآمدهای میلیاردی رسیده اند.

درآمد آمازون چقدر است؟

شاید بد نباشد بدانید درآمد سالیانه آمازون رقمی در حدود 34,204,000,000 دلار معادل 1084 دلار در ثانیه می‌باشد!
آمازون (Amazon)، سایتی که در سال 1994 افتتاح شده است و هم اکنون حدود 34000 نفر کارمند در سراسر دنیا دارد، هنوز هم با اختلاف خیلی زیاد پردرآمدترین فروشنده آنلاین است و در بین تمام سایت های وب هم بالاترین درآمد را شاید بد نباشد بدانید درآمد سالیانه آمازون رقمی در حدود 34,204,000,000 دلار معادل 1084 دلار در ثانیه می‌باشد!

آمازون (Amazon)، سایتی که در سال 1994 افتتاح شده است و هم اکنون حدود 34000 نفر کارمند در سراسر دنیا دارد، هنوز هم با اختلاف خیلی زیاد پردرآمدترین فروشنده آنلاین است و در بین تمام سایت های وب هم بالاترین درآمد را دارد.

داشتن یه سایت خوب مثل خریدن زمین هست.اگه الان نخری،چند سال دیگه نمیتونی …

فکر ایجاد سایتی مانند آمازون از کجا شروع شد؟

جف بزوس: سال ۱۹۹۴ رشد بی سابقه ای در فضای اینترنتی به وجود آمد و این جرقه ای برای شروع فعالیت های من شد. به فعالیتی فکر می کردم که بتواند در این محیط کارایی لازم را داشته باشد. یادم می آید با رئیس بخشی که در آن کار می کردم در این مورد صحبت کردم. به او گفتم؛ می خواهم یک سایت فروش کتاب اینترنتی راه بیندازم. رئیس به من گفت بهتر است با یکدیگر قدم بزنیم و قدری بیشتر در موردش حرف بزنیم. پارک مرکزی نیویورک، جایی بود که من و رئیس در مورد ایده ام صحبت کردیم. او به من گفت ایده خوبی است اما نه برای کسی که شغلی به این خوبی دارد. بهتر است قبل از شروع این کار ۴۸ ساعت در موردش فکر کنی. به خانه آمدم و تصمیم را با همسرم در میان گذاشتم. او گفت در این کار می توانی ۱۰۰ درصد روی من حساب کنی. همسرم مشوق قوی برای من بود و من تصمیم گرفتم هرطور شده این ایده را عملی کنم.

از شکست نترسیدید؟


جف بزوس: در شروع هرکاری اگر بتوانید واقع بین باشید دیگر از شکست نمی ترسید. من به این جمله که فقط باید در زمان حال زندگی کرد اعتقادی ندارم، بلکه معتقد هستم که باید برای آینده یک برنامه ریزی بلندمدت در نظر گرفت تا از همه جوانب کار باخبر شد و بهتر روی شرایط کنترل داشت. در حال حاضر شاید سایت آمازون سایتی شناخته شده باشد اما در آغاز مدیریت این سایت همراه با ریسک هایی بود که باید آن ها را در برنامه ریزی بلندمدتی که برایش داشتم، در نظر می گرفتم و همان دورنمای بلندمدت، توانست مرا موفق کند.

پس همین امروز سایتتو راه اندازی کن و تو هر زمینه ای که تخصص داری کسب درامد کن

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید