شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

تبلیغات در سایت روپوش

در حال حاضر کاربران اینترنتی در ایران بیش از 50 میلیون نفر می باشد. از این رو تبلیغات اینترنتی میتواند انتخاب مناسبی برای معرفی کالا,محصولات و خدمات شما باشد تبلیغات آنلاین (اینترنتی) نسبت به دیگر روش های تبلیغات بسیار به صرفه و ارزان می باشد! همچنین فرایند راحت و سریع,متمرکز و هدفمند بودن آگهی شما در معرفی محصول شما بسیار مهم می باشد مزایای تبلیغات اینترنتی:

  • ارزان تر بودن نسبت به سایر رسانه ها
  • فرایند راحت و سریع
  • متمرکز و هدفمند
  • قابلیت هدف گیری دقیق مخاطبین اصلی
  • وابسته به زمان و مکان نیست و…

چرا سایت روپوش ؟

روپوش با دارا بودن بیش از هزاران بازدید روزانه و همچنین جذب کاربران رو به افزایش تا کنون توانسته مخاطبان بسیاری را جذب وبسایت کند. از این رو روپوش میتواند مکان مناسبی برای تبلیغات محصولات و خدمات اینترنتی شما باشد .

جایگاه مناسب در سایت های معتبر از نظر رتبه دهی نظیر الکسا اکثر مخاطبان سایت روپوش ، صاحبان سایت ها ، وبلاگ ها و همینطور افراد برنامه نویس ، وبمستر و … می باشند

آگهی در سایت روپوش برای چه وب سایت هایی مناسب است؟

تبلیغات در سایت روپوش برای سرویس دهندگان خدمات میزبانی وب ، خدمات سرور و ثبت دامنه ، شرکت ها و مجموعه های طراحی و توسعه وب سایت ، درگاه های پرداخت الکترونیکی و در کل خدمات مربوط به وبمستران مناسب می باشد!

تبلیغات در سایت روپوش به صورت ریپورتاژ آگهی 1500 کلمه با 3 لینک فالو و 3 لینک آنفالو و محتواها به صورت مادام العمر در سایت روپوش باقی می مانند .و هزینه هر ریپورتاژ اگهی 200 هزار تومان می باشد که برای ثبت درخواست با شماره تلفن پشتیبانی تماس بگیرید.

و تبلیغ بنری در سایز 700*1200 بالای تمام برگه ها ماهیانه 500 هزار تومان هزینه دارد.

شماره تماس : 02128427313