شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

استخدام نویسنده و مترجم

حضوری یا دورکاری مهم نیست، تلاش و فکر شما اهمیّت دارد

ما به دنبال جذب نویسنده های با استعداد برای سایت های خودمان هستیم. کسانی که نوشتن و یاد دادن را دوست دارند.پس اگر شما یک مترجم و نویسنده خوب هستید که کار تولید محتوا برایتان جذاب است، می‌توانید به صورت حضوری یا دورکاری در منزل در روپوش استخدام شوید. یادتان باشد که ما فقط به دنبال جذب نویسنده، تولید کننده محتوا یا وبلاگ نویس نیستیم. ما به دنبال افراد دست به قلمی هستیم که دوست دارند رشد کنند، یاد بگیرند، بخشی از یک تیم باشند و تاثیری در جهان بگذارند.

نوع همکاری

شما می‌توانید به عنوان یک نویسنده دورکار (از منزل) یا یک کارشناس تولید محتوا به صورت حضوری استخدام شوید. در هر صورت، تعهد شما به نوشتن متن‌های عالی برای ما کافی است.

که می توانید به دو صورت دریافت مقالات انگلیسی و ترجمه مقالات به زبان فارسی و تولید محتوای تالیفی می باشد.که در صورت توانایی همکاری با ما از طریق پنل کاربری از طریق تیکت اعلام نمایید تا مقالات انگلیسی یا موضوع مقاله ای که تمایل به تولید محتوای تالیفی دارید برای شما ارسال شود.

موضوع مقالات

موضوع مقاله‌های شما درباره آموزش های وردپرس،سئو و امنیت سایت می باشد.

حقوق شما

حقوق شما (در دورکاری) بابت هر کلمه در تولید محتوای ترجمه ای 16 تومان پرداخت می‌کنیم.و در تولید محتوای تالیفی برای هرکلمه 20 تومان پرداخت می شود.

شما با ترجمه هر مقاله 1000 کلمه ای 16000 تومان دریافت می کنید.که متن های ارسالی بسیار روان و قابل فهم می باشد.و ترجمه یک مقاله 1000 کلمه ای بیشتر از یک ساعت زمان نمیبرد و شما با 10 ساعت کار در روز می توانید ماهانه 4/800/000 تومان درآمد داشته باشید.

نحوه تسویه حساب

بعد از ارسال محتوا در صورتی که محتوای شما تالیفی باشد از نظر یونیک بودن بررسی می شود و در صورت تایید در سایت منتشر و براساس تعداد کلماتی که تولید محتوا کرده اید هزینه به کیف پولتان در سایت روپوش اضافه می شوید که میتوانید درخواست تسویه حساب دهیدکه بعد از 12 ساعت مبلغ درخواستی به حسابتان واریز می شود.

دقت کنید که محتواها باید از نظر ساختار و مفهوم مشکلی نداشته باشند.

در صورتی که هر سوالی دارید از طریق تیکت مطرح کنید.