شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

شناسه خبر: 11718
بازدید: 60

فروش محتوا صنعت جدیدی نیست. امروزه با توجه به شرایط آسانی که اینترنت برای ما فراهم کرده، همه می توانند یک وب سایت عضویت راه‌اندازی کنند. در این مقاله 5 افزونه برتر عضویت در وردپرس ، جوانب مثبت، منفی و ویژگی های مورد نظر خود را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

مزایای داشتن سایت عضویت

این که آیا شما یک سازنده محتوا هستید یا شخصی که محصولات یا خدمات را ارائه می دهد، داشتن یک سایت عضویت برای شما مفید است. اگرچه بسیاری از مشاغل امروزه به صورت آنلاین انجام می شوند،اگر به همان شیوه های قدیمی استفاده کنید، بندرت وب سایت شما را پیدا می کنند.

دوره های آنلاین را به عنوان نمونه در نظر بگیرید. نه تنها یک صنعت رو به رشد بلکه رسانه ای برای مدرسان ماهر که قبلاً فقط می توانستند دانش خود را با افراد اطراف خود به اشتراک بگذارند. آنها با کمک یک وب سایت عضویت، همراهان وفادار به دست می آورند و یک کار جانبی سودآوری را شروع می کنند.

با داشتن یک پایه علمی قوی، اعتماد عموم به شما افزایش پیدا می کند. بیایید بگوییم که شما یک وبلاگ آشپزی آسیایی را اجرا کردید و کتابی نوشتید که از بهترین دستور العمل ها و اطلاعات مربوط به پست های خود است. افراد وقتی وبلاگ شما را می بینند، شما را به عنوان یک مورد ویژه در نظر می گیرند.

چه مواردی را برای سایت عضویت باید رعایت کنید

برای شروع کمک به مردم و دنبال کردن دوستان ، ابتدا باید یک وب سایت ایجاد کنید. اگر سایتی را می خواهید که بتواند عضویت ایجاد کند، وردپرس یکی از بهترین سیستم عامل های ساخت آن است. برای ایجاد یک سایت عضویت در وردپرس می توانید افزونه های بیشتری را نسبت به سایر سازندگان وب سایت پیدا کنید.

چه ویژگی هایی را برای سایت عضویت باید جستجو کنید

بسیاری از افزونه های عضویت در وردپرس از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند. کدام را باید انتخاب کنید؟ برای اینکه شما را از سردرگمی نجات دهیم، ما برخی از ویژگی های ضروری برای یک افزونه عضویت وردپرس را معرفی می کنیم.

  • سطح عضویت

    بیشتر وب سایتها دارای کاربران ویژه یا رایگان هستند، اما ممکن است بخواهید تعداد بیشتری از اینها را داشته باشید. این عالی است برای برنامه های مختلف قیمت گذاری برای یک دوره آنلاین همچنین کنترل آنچه که کاربران آزاد می توانند انجام دهند مفید است.

  • محدودیت محتوا

    اگر می خواهید کاربران را در برخی از اعضای عضو سایت از دسترسی به محتوای خاصی منع کنید، به این ویژگی نیاز دارید. اکثر افزونه های عضویت آن را دارند، اما با توجه به اینکه چه میزان کنترل منع بر محدودیت محتوا دارد، می تواند یک عامل تعیین کننده باشد.

  • چند مرحله ای کردن محتوا

    این بدان معناست که به جای اینکه همه مطالب را فوراً در دسترس قرار دهید، آنها را به صورت قطعات و در یک برنامه منتشر کنید.

  • ادغام

    افزونه های وردپرس معمولاً سایر خدمات را ترکیب می کنند. مانند ویژگی خدمات بازاریابی از طریق ایمیل. در حالی که، در برخی موارد ممکن است مفید نباشد. بنابراین ممکن است بخواهید افزونه ای را با ویژگی های مورد نیاز خود انتخاب کنید.

  • کوپن های تخفیف

    استفاده از کوپن های تخفیف ممکن است ابزاری مفیدی برای افزایش خرید از سایت باشد. افزونه های مختلف گزینه های متفاوتی را ارائه می دهند. همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا یک افزونه اجازه دهد کوپن ها را بصورت جداگانه بفروشد یا با یک محصول همراه باشد.

  • قابلیت ارسال / وارد کردن

    برخی دلایل باعث می شود که شما بخواهید به یک افزونه عضویت دیگر بروید. دانستن اینکه آیا افزونه ای که استفاده می کنید امکان ارسال داده را دارد یا نه، ضروری است. این در صورت نیاز به این ویژگی است.

افزونه های برتر عضویت در وردپرس

اکنون که می دانید به دنبال چه چیزی باشید، در اینجا لیستی از بهترین افزونه های عضویت رایگان و پولی برای وردپرس را معرفی می کنیم.

  1. Restrict Content Pro

Restrict Content Pro

Restrict Content Pro یکی از بهترین افزونه های عضویت WordPress است. سازنده این افزونه همان برنامه نویس است که Easy Digital Downloads را ایجاد کرده است، یکی دیگر از افزونه های محبوب وردپرس برای فروش محتوا. Restrict Content Pro همچنین به دلیل سهولت در استفاده از آن بسیار شناخته شده است. نسخه رایگان Restrict Content Pro در دایرکتوری رسمی افزونه های WordPress در اینجا موجود است.

با Restrict Content Pro، می توانید تعداد نامحدودی از عضویت ایجاد کنید. همچنین دوره های آزمایشی را امکان پذیر می کند. برای عضویت ویژه، می توانید مدل های مختلف قیمت گذاری را ایجاد کنید.

Restrict Content Pro باعث می شود کاربران بدون لغو عضویت در برنامه های مختلف نوع عضویت را تغییر دهند و به راحتی دوره مورد نظر خود را پیدا کنند.

دو سرویس پرداخت وجود دارد که می توانید با این افزونه از جمله WooCommerce ، PayPal و Braintree همراه شوید.

Content Restrict Pro در چهار نسخه شخصی، بعلاوه، حرفه ای و نامحدود موجود است. نسخه شخصی و به علاوه تنها 12 مورد افزودنی رایگان دریافت می کنند، در حالی که حرفه ای و نهایی 17 مورد افزودنی را نیز دریافت می کنند که ارزش 1020 دلار را دارند. افزودنیهای رایگان شامل بارگیری ابزارهای ساده مانند مانیتور بارگیری و مجری رمز عبور قوی است. با دریافت نسخه پولی، شما همچنین یک سرویس بازاریابی ایمیل حرفه ای، تأیید ریاضی در ثبت نام و تاریخ انقضا عضویت دریافت می کنید.

از نسخه شخصی شما فقط می توانید از یک سایت استفاده کنید، در حالی که نسخه بعلاوه به پنج سایت اجازه می دهد. نسخه های حرفه ای و نامحدود به شما وب سایت های نامحدود می دهند.

2. LearnDash

LearnDash

همانطور که می توانید از این نام حدس بزنید، LearnDash یک افزونه عضویت WordPress برای فروش دوره های آنلاین است. برخی از دانشگاه های برجسته ایالات متحده از LearnDash برای محتوای آنلاین خود استفاده می کنند. دانشگاه فلوریدا و دانشگاه میشیگان از جمله این دانشگاه ها هستند.

در کنار ویژگی هایی که معمولاً افزونه های عضویت در اختیار دارند، LearnDash شامل ویژگی های اصلی یک بستر یادگیری آنلاین است. طراحی دروس شما با یک سازنده دوره کشیدن و رها کردن بسیار راحت تر است. همچنین می توانید به راحتی با گزینه بانک جواب، آزمونها را ایجاد کنید. پس از پر کردن گزینه ها، LearnDash به طور خودکار آزمون های آزمایشی تولید می کند.

برای ایجاد مشارکت کاربر، LearnDash امکان ایجاد پروفایل کاربر را فراهم می کند. این پروفایل ها نه تنها اطلاعات اعضای شما را شامل می شوند بلکه راهی برای برقراری ارتباط در گروه های یادگیری هستند.

ویژگی Dripping محتوا نیز با بسیاری از افزونه های دیگر متفاوت است. به جای باز کردن دسترسی در تاریخ های مشخص، می توانید مدت زمانی را که برای محتوا در اختیار کاربران قرار دهید پس از ثبت نام خود تعیین کنید.

شما همچنین می توانید انعطاف پذیری بیشتری برای کسب درآمد با LearnDash داشته باشید. به طور پیش فرض، شما می توانید یک بار پرداخت یا تکرار و خرید دوره های فردی را اعمال کنید. شما همچنین می توانید در مورد گزینه های پرداخت سفارشی تصمیم بگیرید.

قیمت خرید LearnDash بستگی به نسخه خریداری شده شما دارد. نسخه اصلی فقط می تواند یک سایت را با قیمت 199 دلار در نظر بگیرد. در حالی که نسخه به علاوه برای 10 وب سایت 229 دلار است ، اما نسخه حرفه ای 25 مجوز می دهد و با 369 دلار در دسترس است.

3. s2Member

s2Member

s2Member یک افزونه عالی برای وردپرس است که نسخه ای رایگان و باکیفیت ارائه می دهد. حتی اگر نسخه رایگان آن دارای مجموعه ای ناقص از ویژگی ها باشد، باز هم پیشنهادی است که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید.

علاوه بر محدود کردن پست ها یا صفحات، s2Member به شما امکان می دهد تا بر اساس طبقه بندی پست و قسمت های خاص ارسال ها محدود شوید می توانید دسترسی کاربران به پرونده های رسانه ای در سایت خود را کنترل کنید. این برنامه رایگان همچنین یک ابزار تبلیغاتی آسان برای استفاده از ایمیل را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد ایمیل های بازاریابی جذاب ایجاد کنید.

با این حال، برنامه رایگان s2Member تنها به چهار سطح عضویت اجازه می دهد. کوپن های قطره ای و تخفیف محتوا را برای شما فراهم نمی کند. گزینه های پرداخت شما محدود به PayPal است، در حالی که نسخه پولی نیز دارای Stripe ، Authorize.Net و ClickBank است.

s2Member فقط دو نسخه پولی دارد. نسخه اول برای یک سایت است و ارزش آن 89 دلار است. نسخه گرانتر آن 189 دلار است و می توانید با تعداد نامحدودی وب سایت از آن استفاده کنید. با این حال ، شما خوشحال خواهید اگر بدانید فقط یک بار باید هزینه استفاده از هر کدام از نسخه ها را باید پرداخت کنید

4. MemberPress

MemberPress

MemberPress یکی دیگر از افزونه های خوب عضویت WordPress است. این افزونه ویژگی های زیادی را نسبت به افزونه های قبلی به اشتراک می گذارد.

هنگامی که صحبت از محدودیت محتوا است، این افزونه می تواند بیش از صفحات یا پستهای شخصی محدود کند. خواه بخش کوچکی از یک پست باشد یا یک بخش ارسال، این کار را می تواند انجام دهد. این ویژگی همچنین محدود به این موارد نمی شود زیرا می توانید کنترل بارگیری کاربران خود را داشته باشید.

اگر می خواهید عضویت نامحدود در انواع برنامه قیمت گذاری وجود داشته باشد، می توانید به MemberPress اعتماد کنید. در کنار آن، می توانید با گروه بندی برخی از اعضای عضویت، خلاقیت بیشتری پیدا کنید تا کاربران را برای ارتقا ترغیب دهید.

در آخر ، شما می توانید MemberPress را با LearnDash ادغام کنید. این بدان معناست که می توانید بهترین افزونه های عضویت و سازندگان دوره آنلاین را بدست آورید!

سه نسخه وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید: پایه ، به علاوه و حرفه ای. شما می توانید از یک سایت با نسخه اصلی، از جمله 10 افزودنی ، با قیمت 258 دلار استفاده کنید. این نسخه به همراه 498 دلار در دسترس است و برای 5 سایت مجوز می دهد، در حالی که نسخه Pro 698 دلار است و به شما امکان می دهد تا از 25 وب سایت استفاده کنید. قیمت این افزونه سالانه است.

5. MemberMouse

MemberMouse

MemberMouse ممکن است مانند سایر افزونه های حق عضویت برتر برای وردپرس به نظر برسد، اما مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد را در خود دارد. جدا از امکان ایجاد سطح های نامحدود برای عضویت، می توانید به صورت جداگانه اقدام به فروش محصول یا موارد دیگر کنید. این افزونه همچنین دارای یک حالت است که می توانید وب سایت خود را به عنوان یک کاربر پیش نمایش کنید تا عملکرد آن را بررسی کنید.

MemberMouse به شما امکان می دهد پست ها، صفحات و دسته ها را محدود کنید. با این حال، شما می توانید کاربران را تنظیم کنید تا فقط پستهایی را که بعد از تاریخ ثبت نام در دسترس هستند مشاهده کنند. کاربر، اطلاعاتی را دریافت می کنند که نشان می دهد چه محتوا هایی محدود شده یا به زودی در دسترس خواهد بود.

ویژگی منحصر به فرد دیگر برای MemberMouse ، قابلیت آزمایش A / B مدل های قیمت گذاری شما است. با این کار، می توانید بهتر به سمت کاربران خود تمایل داشته باشید.

علیرغم ویژگی های جالب، MemberMouse دارای اشکالات کمی است. اول اینکه این افزونه یک نرم افزار GPL (مجوز عمومی) نیست. این بدان معنی است که شما نمی توانید کد را تغییر دهید. دوم اینکه، MemberMouse تعداد کاربرانی که می توانید دریافت کنید را محدود می کند.

برنامه آغازین آن برای هزار عضو 19/95 دلار هزینه دارد. از آنجایی که ممکن است برای وب سایت های بزرگتر مانند یک پلت فرم یادگیری آنلاین مناسب نباشد، شما باید یا برنامه پیشرفته یا حرفه ای را دریافت کنید. برای نسخه پیشرفته ، 50،000 عضو با هزینه ماهانه 99 دلار دریافت می کنید. نسخه حرفه ای برای هر ماه 299 دلار است و شما را به 100000 عضو ارتقا می دهد.

نتیجه

افزونه های عضویت بسیاری در وردپرس در وجود دارد، اما مواردی را که ما معرفی کردیم بهترین گزینه ها از نظر ما است.

معرفی 5 افزونه برتر عضویت در وردپرس
1 از 1 رای
معرفی 5 افزونه برتر عضویت در وردپرس