شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

شناسه خبر: 10941
بازدید: 104

بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

اخیراً یکی از خوانندگان ما از ما سؤال کرده است که بهترین افزونه امنیتی وردپرس کدام است؟ استفاده از یک افزونه امنیتی وردپرس از سایت شما در برابر بدافزارها، حملات بی‌رحمانه و اقدامات هک محافظت می‌کند. در این مقاله، ما بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس را که می‌توانید برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید، معرفی کرده‌ایم.

چرا از افزونه امنیتی وردپرس استفاده می‌کنیم؟

هر هفته حدود 18.5 میلیون وب سایت به بدافزارها آلوده می‌شوند. هر وب سایت به طور متوسط ​​روزانه 44 بار مورد حمله قرار می‌گیرد که شامل وب سایت‌های وردپرس و غیروردپرس می باشد.

نقض امنیت در وب سایت شما می‌تواند صدمات جدی به کسب و کار شما وارد کند.

هکرها می‌توانند داده‌های شما یا داده‌های متعلق به کاربران و مشتریان شما را سرقت کنند.

اگر یک وب سایت به خطر بیافتد می‌تواند برای توزیع کد مخرب به کاربران و سایر وب سایت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

ممکن است داده‌های شما از دست بروند، دسترسی به وب سایت خود نداشته باشید، سایت شما قفل شود یا داده‌های شما ممکن است ربوده شوند.

وب سایت شما می‌تواند ویران یا به طور کلی حذف شود، این موضوع می‌تواند در رتبه‌بندی سئو و اعتبار برند شما تأثیر بگذارد.

شما می‌توانید در هر زمان سایت وردپرس خود را برای نقض امنیت بررسی کنید. با این حال، تمیز کردن سایت هک شده وردپرس بدون کمک حرفه‌ای می‌تواند برای کاربران غیر فنی کاملاً دشوار باشد.

برای جلوگیری از هک شدن، باید بهترین راهکارهای امنیتی را برای محافظت از وب سایت خود دنبال کنید. ما همه آنها را به راحتی و در قالب فایل آموزش گام به گام راهنمای امنیتی وردپرس برای مبتدیان گردآوری کرده‌ایم.

یکی از مهمترین مراحل برای تأمین امنیت سایت وردپرس، استفاده از افزونه‌های امنیتی وردپرس است. این افزونه‌ها به شما کمک می‌کنند امنیت وردپرس را قوی‌تر کنید و در عین حال حملات بی رحمانه به وب سایت خود را نیز مسدود کنید.

بیایید به برخی از بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس، و نحوه استفاده از آنها در محافظت از وب سایت خود، نگاهی بیندازیم.

توجه: از این لیست فقط باید از یک افزونه استفاده کنید. داشتن چندین افزونه امنیتی وردپرس فعال از این لیست می‌تواند منجر به اشکالاتی شود.

افزونه امنیتی وردپرس Sucuri

افزونه امنیتی وردپرس Sucuri رهبر صنعتی در امنیت وردپرس است. این یکی از بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس در بازار است. نویسندگان یک افزونه رایگان Sucuri Security را ارائه می‌دهند که به شما کمک می‌کند امنیت وردپرس را قوی‌تر کنید و وب سایت خود را برای تهدیدات رایج بررسی کنید.

اما میزان امنیت واقعی در برنامه‌های پولی است، که با بهترین محافظت از فایروال وردپرس همراه هستند. فایروال به شما کمک می‌کند تا از دسترسی بی‌رحمانه و حملات مخرب به وردپرس جلوگیری کنید.

فایروال وب سایت Sucuri حتی قبل از رسیدن به سرور شما، ترافیک بد را فیلتر می‌کند. آنها همچنین از طریق سرورهای CDN خود محتوای استاتیک ارائه می‌دهند.

جدا از امنیت، فایروال سطح DNS آنها با CDN باعث افزایش عملکرد فوق العاده‌ای می‌شود و به وب سایت شما سرعت می‌بخشد.

مهمتر از همه، آنها در صورت آسیب دیدن وب سایت شما به وسیله بدافزار، بدون هزینه اضافی، پیشنهاد تمیز کردن سایت وردپرس شما ارائه می‌دهند. حتی می‌توانید یک وب سایت که قبلاً تحت تأثیر یک بدافزار قرار گرفته است، بگیرید و آنها آن را برای شما پاک کنند.

ما در تمام وب سایت‌های خود از افزونه امنیتی وردپرس Sucuri استفاده می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر، به بررسی کامل ما در مورد Sucuri مراجعه کنید تا بدانید که چگونه به ما در محافظت از وب سایت‌هایمان کمک کرده است.

افزونه امنیتی وردپرس Wordfence

Wordfence یکی دیگر از افزونه‌های امنیتی وردپرس بسیار محبوب است. آنها نسخه رایگان افزونه خود را ارائه می‌دهند که با یک اسکنر بدافزار قدرتمند، تشخیص سوء استفاده و ویژگی‌های ارزیابی حملات همراه است.

این افزونه به طور خودکار وب سایت شما را برای تهدیدهای متداول اسکن می‌کند، اما شما همچنین می‌توانید در هر زمان اسکن کامل را راه‌اندازی کنید. در صورت مشاهده هرگونه علائم نقض امنیتی به شما هشدار داده می‌شود و دستورالعمل رفع آنها نیز ارائه می‌شود.

افزونه امنیتی وردپرس Wordfence همچنین دارای یک فایروال داخلی وردپرس است. با این حال، این فایروال درست قبل از بارگذاری وردپرس روی سرور شما اجرا می‌شود. این امر باعث می‌شود تا نسبت به فایروال سطح DNS مانند Sucuri تاثیرگذار باشد.

برای راهنمایی کامل، به راهنمای ما در مورد نحوه نصب و تنظیم Wordfence Security در وردپرس مراجعه کنید.

افزونه امنیتی وردپرس iThemes Security

iThemes Security یک افزونه امنیتی وردپرس محبوب است که در پشت افزونه محبوب BackupBuddy قرار دارند. iThemes Security مانند تمام محصولات آنها، رابط کاربری تمیز و خوبی با تعداد زیادی گزینه را ارائه می‌دهد.

این افزونه امنیتی وردپرس همراه با بررسی‌ یکپارچگی پرونده‌ها، قوی‌شدن امنیت، محدودیت تلاش برای ورود به سیستم، ایجاد رمز عبور قوی، تشخیص خطای 404، محافظت از نیروی بیرونی و موارد دیگر است.

iThemes Security فاقد فایروال سایت است. همچنین این افزونه شامل اسکنر بدافزار نیست و از اسکنر بدافزار Sucuri’s Sitecheck استفاده می‌کند.

افزونه امنیتی وردپرس All in One WP Security

افزونه All in One WordPress Security یک افزونه امنیتی وردپرس بسیار قدرتمند است که از حسابرسی، نظارت و فایروال استفاده می‌کند. این افزونه این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی بهترین روش‌های امنیتی اولیه وردپرس را در وب سایت خود اعمال کنید.

این افزونه امنیتی وردپرس دارای امکاناتی مانند قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات بی‌رحمانه، فیلتر IP، نظارت بر صحت سنجی، نظارت بر حساب کاربری، اسکن الگوهای مشکوک بانک اطلاعاتی و موارد دیگر است.

همچنین از یک فایروال سطح پایه وب سایت استفاده می‌کند که می‌تواند برخی از الگوهای متداول را تشخیص داده و آنها را برای شما مسدود کند. با این حال، افزونه کارآمدی نیست و بیشتر اوقات از شما خواسته می‌شود IP‌های مشکوک را به صورت دستی در لیست سیاه قرار دهید.

افزونه امنیتی وردپرس Anti-Malware Security

Anti-Malware Security یکی دیگر از افزونه‌های ضد ویروس و امنیتی مفید وردپرس است. این افزونه دارای تعاریفی است که به طور فعال قرار داده شده است و به آن کمک می‌کند شایع‌ترین تهدیدها را پیدا کند.

این افزونه امنیتی وردپرس اسکنر بدافزار به شما امکان می‌دهد تا کلیه پرونده‌ها و پوشه‌ها را در سایت وردپرس خود را برای یافتن کد مخرب، پشتیبان‌ها، بدافزارها و سایر الگوهای شناخته شده از حملات مخرب اسکن کنید.

برای دسترسی به جدیدترین روش‌ها و همچنین به دست آوردن برخی از ویژگی‌های پیشرفته مانند جلوگیری از نیروی بی رحمانه باید در وب سایت افزونه یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. این افزونه همچنین برای جستجوی روش‌های به روز شده، با وب سایت توسعه دهندگان تماس می‌گیرد.

در حالی که این افزونه امنیتی وردپرس تست‌های کامل را انجام می‌دهد، اما بیشتر اوقات تعداد زیادی از موارد مثبت را کاذب نشان می‌دهد. تطبیق هر یک از آنها با فایل‌های منبع کار بسیار زیادی است.

افزونه امنیتی وردپرس BulletProof Security

BulletProof Security زیباترین افزونه امنیتی وردپرس در بازار نیست، اما با وجود برخی از ویژگی‌های عالی هنوز هم مفید است. این افزونه به صورت setup wizard است که از طریق تنظیمات افزونه به شما کمک می‌کند.

پنل تنظیمات همچنین لینک‌هایی را برای مستندات گسترده در اختیار شما قرار می‌دهد تا به شما در درک نحوه عملکرد اسکن‌ها و تنظیمات امنیتی کمک کند. افزونه مجهز به اسکنر بدافزار است که به شما امکان می‌دهد صحت فایل‌ها و پوشه‌های وردپرس را بررسی کنید.

این افزونه امنیتی وردپرس برای قوی‌شدن امنیت، شامل حفاظت از ورود به سیستم، خروج از نشست غیرفعال، سیاهه‌های مربوط به امنیت و ابزار پشتیبان بانک اطلاعاتی است. همچنین می‌توانید اعلان‌های ایمیل را با سیاهه‌های امنیتی تنظیم کرده و هنگام خارج شدن کاربر، هشدار دریافت کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه امنیتی وردپرس برای وب سایت کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه‌های پشتیبان گیری وردپرس را ببینید که به شما کمک می‌کند وب سایت خود را بعد از یک نقض امنیتی بازیابی کنید.

6 نمونه از بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس برای محافظت از سایت شما
1 از 1 رای
6 نمونه از بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس برای محافظت از سایت شما