همکاری در فروش و بازاریابی روپوش یک راه بسیار ساده برای درآدمد زایی است. در این روش کافی است با روش های آموزش داده شده در این مقاله، به کسب درآمد کنید

دیجیتال مارکتینگ در روپوش

بازاریابی را می توان یک فرایند دانست. در واقع، بدون اینکه مستقیما در جریان تولید یا عرضه محصول قرار بگیرید، به معرفی آن پرداخته و در نتیجه فروش محصول ، درصد قابل توجهی از درآمد کل محصول کسب نمایید. دیجیتال مارکتینگ محصول، عملی برد – برد می باشد و در این پروسه هم فروشنده و  هم بازاریاب سود خواهند برد.

همکاری در فروش روپوش

روپوش یکی از برترین مرجع های قالب های راستچین و فارسی در ایران می باشد. از اینرو شما می توانید تنها با تبلیغ لینک مارکتینگ محصولات، از اولین خرید هر کاربر جدید ، به راحتی 20 درصد از قیمت محصول را صاحب شوید و با این کار به آسانی به درامدزایی بپردازید.

اگر جز کسانی هستید که تاکنون از این راه کسب درآمد نکرده اید، همین الان دست بکار شده و سیستم همکاری در فروش محصولات روپوش برای خود را ایجاد نمایید.

سیستم همکاری در فروش روپوش چگونه کار می کند؟

کاربران پس از ورود به روپوش ، از بخش پیشخوان در روپوش با کلیک گزینه لینک بازاریابی من لینک بازاریابی خود را دریافت می نماید.  سپس کافی است این لینک در شبکه های اجتماعی یا انجمن ها یا هر وبسایتی که دارای بازدید است قرار دهید. مشتریانی که برای اولین بار با لینک بازاریابی شما وارد روپوش شده و اقدام به خرید نمایند 20 درصد از خرید آنها برای شما لحاظ و در پنل کاربری شما شارژ خواهد شد.

سیستم زیر مجموعه گیری در روپوش چگونه کار می کند؟

در منوی زیر مجموعه ها با کلیک روی گزینه زیر مجموعه گیری لینک اختصاصی خود را می توانید دریافت کنید و هر مشتری که با لینک اختصاصی شما وارد سایت روپوش شود و هر محصولی خرید کند یا اینکه بازاریابی محصولات را انجام دهد.بستگی به سطح زیر مجموعه پورسانتی که از فروش محصول به شما میرسد که به شرح زیر می باشد.

  • زیر مجموعه سطح 1 شامل 5 درصد
  • زیر مجموعه سطح 2 شامل 4 درصد
  • زیر مجموعه سطح 3 شامل 3 درصد
  • زیر مجموعه سطح 4 شامل 2 درصد
  • زیر مجموعه سطح 5 شامل 1 درصد

سوالات متداول بازاریابی دیجیتال و همکاری در فروش

  • آیا می توانم بنر بازاریابی خودم ایجاد کنم و در وبسایتهای که بازدید دارند قرار دهم و کسب دارمد داشته باشم ؟

پاسخ:بله . شما احتمالا وبسایتهایی می شناسید که با دریافت هزینه ای بنر بازاریابی شما رد در بخشی از وبسایتشان قرار می دهند با اینکار می توانید بازدید بیشتر و در بازاریابی موفق تری خواهید داشت.

  •  من هیچ دارمدی برای ایجاد وبسایت بازاریابی یا خرید جایگاه بنر بازاریابی ندارم آیا با سیستم بازاریابی روپوش می تونم کسب دارمد نمایم؟

پاسخ: بله .  ابتدا در سایت روپوش ثبت نام نمایید سپس بعد از لاگین به کاربری و درخواست لینک بازاریابی  لینک را در جایی ذخیره کرده و به دوستان خود در شبکه های اجتماعی ( تلگرام ، اینستاگرام و …) دهید با اینکار ، اگر خریدی صورت گیرد شما به راحتی 20 درصد از خرید اول کاربر را کسب خواهید نمود.

  • تسویه حساب بازاریابی چگونه خواهد بود؟

حداقل مبلغ تسویه حساب در روپوش مبلغ 30 هزارتومان می باشد بعد از اینکه موجودی کیف شما به 30 تومان رسید می توانید درخواست تسویه حساب نمایید تا به شماره حسابی که در پنل کاربریتان وارد نموده اید انتقال موجودی صورت گیرد.

  • چطور می توان فهمید چه کاربرانی در روپوش همکاری در فروش داشته اند ؟

چنانچه تاکنون خریداری با لینک بازاریابی به روپوش منتقل و خرید نموده باشد علاوه بر افزوده شدن سابقه در پنل کاربری بازاریاب در بخش ارجاع ها ، نشان ویژه بازاریابی نیز در نشانهای کاربر افزوده خواهد شد.

روپوش برای شما بهترین ها را آرزو دارد.