تبدیل ریال به تومان در EDD

تبدیل ریال به تومان در EDD

تبدیل ریال به تومان در EDD :

سلام این بار برای شما عزیزان وردپرسی یک آموزش قرار داده ایم که بیشتر برای کسانی مناسب می باشد که دارای سایت فروشگاهی فروش فایل با افزونه EDD می باشند این مشکل همیشه بوده و هست که چگونه می توانند ریال را به تومان در فروشگاه ساز محبوب EDD تغییر دهند ما هم گفتیم امروز یک آموزش به آن دسته از افرادی که مشکل دارند و نمی توانند ریال را به تومان در EDD تغییر دهند آموزش دهیم. این کار خیلی راحت می باشد پس بهتر است یه کم خلاق باشیم و واحد ریال را به تومان تغییر دهیم.

تبدیل ریال به تومان با فایل Funtions.php :

ابتدا برای این کار شما باید کد زیر را در فایل Funtions.php قالب سایت خود قرار دهید و اگر که نمی دانید این فایل کجاست دو روش برای پیدا کردن این فایل دارید یکی از طریق بخش نمایش > ویرایشگر و دیگری از طریق هاست خودتون وارد پوشه wp-content > themes > Your-Theme وارد شوید و فایل Funtions.php قالب خود را پیدا کنید و کد زیر را در آن قرار دهید.

if (!function_exists(‘edd_toman_currency’)) { function edd_toman_currency($formatted, $currency, $price) { if (!is_admin()) { $price = @str_replace(‘,’, ”, $price); $price = @$price / 10; return $price . ‘ تومان’; } return $price . ‘ ریال’; } } add_filter(‘edd_rial_currency_filter_after’, ‘edd_toman_currency’, 10, 3);

راستی در کد بالا اعشار بین مقدار پول محصول شما را حذف می کند که نمایی بهتر داشته باشد.

نکته : در نسخه 2.8 EDD یک مشکل کد نویسی وجود دارد که اجازه نمی دهد تا ریال را به تومان تغییر داد برای اینکار باید وارد پوشه افزونه شوید یعنی این آدرس : wp-content/plugins/easy-digital-downloads بعد از آن وارد پوشه includes افزونه شوید و فایل template-functions.php را با یک افزونه ویرایشگر کد نویسی باز کنید.

بعد از باز کردن فایل توسط یک برنامه ویرایشگر باید در آن فایل خط 138 را حذف کرده (این خط ) :

$args[‘text’] = ‘<span class=”edd-purchase-button-price-text”>’ . edd_currency_filter( edd_format_amount( $price ) ) . ‘</span>’;

بعد از حذف خط گفته شده شما باید کد زیر را به جای خط پاک شده قرار دهید (این خط) :

به همین راحتی می توانید در فروشگاه سایت خود ریال را به تومان تبدیل کنید./ موفق و سربلند باشید

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید