بهبود سئو سایت در وردپرس با WP Meta SEO

بهبود سئو سایت در وردپرس با WP Meta SEO

بهبود سئو سایت در وردپرس با WP Meta SEO

با سلام این بار برای شما یک افزونه ای رایگان قرار داده ایم که شما بتوانید به راحتی با یک افزونه راحت سئو سایت خود را افزایش دهید و بتوانید سئو سایت خود را افزایش دهید با این افزونه شما می توانید سئو سایت خود را چندین برابر کنید ، شما با این افزونه به راحتی می توانید متاتگ های استفاده شده در سایت خود را با این افزونه و به راحتی آنچه که فکر کنید را سئو کنید ، این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های افزایش سئو سایت در وردپرس می باشد که در مخزن وردپرس این افزونه بیش از +40000 بار دانلود و نصب و فعال سازی شده است.

برای استفاده این افزونه در سایت خود باید اول از همه این افزونه را به شکل صحیح و منظم نصب و اجرا کنید ، اگر که نمی دانید که چگونه در وردپرس افزونه نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را نیز بخوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه آموزش نصب افزونه در وردپرس بروید ! به همین راحتی

آموزش نصب افزونه در وردپرس کلیک کنید  

افزایش سئو سایت شما می تواند به افزایش فروش محصولات و افزایش بازدید مطلب های سایت شما هم کمک چندان زیادی کند این افزونه به شما خیلی کمک می کند از این افزونه استفاده کنید و مطمئن باشید که راه وردپرس افزونه را بدون دلیل منتشر و آموزش نمی دهد.

معرفی افزونه سئو سایت :

خب همان طور که می دانید در این صفحه فقط توضیحاتی در مورد افزونه داده شده است ولی نام این افزونه هنوز فاش نشده است ما اکنون نام این افزونه را برای شما فاش می کنیم نام این افزونه به نام WP Meta SEO می باشد که می توان به راحتی با یک سرچ کوچگ در گوگل از تمامی امکانات این افزونه مورد نظر اطلاع پیداکنید.

طریقه کار با این افزونه :

این افزونه به راحتی کار می کند و می توانید بعد از نصب این افزونه یک بخش جدید به نام WP Meta SEO در پنل وردپرس سایت شما نمایش داده می شود.

امکانات این افزونه :

  • ویرایش تمامی متا تگ های سایت
  • ویرایشگر متا های پست ها به صورت زنده
  • ثابت کردن تغییر اندازه های فایل های تصویر Html در محتوا
  • ویرایش نام فایل و محتوا و متا تصویر
  • و دیگر امکانات

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید